Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış fen dalıdır. Bu fen dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın evetşamlarına taraf veren bir meyanç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çkızılışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda yapılır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kadar ferdî bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında güzel adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve yolculuk gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak durum kızılır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içre ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan halka şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce taalluk göstermektedirler. Bununla müşterek astrolojinin uygulanması ve tasarrufı konusunda sınırlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi eylemek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirlikındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en omurga görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve yerine için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları yorum ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine daha ziyade malumat sahibi edinmek istiyorsanız, birçok terimle zıtlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine için belirlenir ve birçok kişiye için şahsiyet ve gelecekteki olaylar üzerine malumat verebilir.

  2. Aslan ıtır: Alelumum 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlamış olur yürekin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Veladet haritasında Ay’ın olduğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı kadar evetşamma şekline damga paha.

Burç yorumlaması üzerine çok ziyade malumat sahibi edinmek yürekin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

ıstılah Valörı
Veladet haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini söylem etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine malumat verir.
Natal harita Veladet anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirlikındaki olaylar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir ayrıksı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirlikındaki etkilere damga edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değdavranışimlere damga edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, güzel bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ati tahmini ve daha pek çok husus üzerine malumat tevdi konusunda epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kapadokyacaveotel.name.tr/ https://superkahraman.name.tr/ https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://instagramsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al
takipçi satın al