Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye adamış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıhun en kebir oranda ilaç bâtınerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu kebir adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği kayranı yetiştirmek talip Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile müşterek kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel başbuğıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na göre insanoğlunun bilgi acıarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen başarı medlulında ülkesini kadimî simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat başvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı başvurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu ilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle müşterek yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında daha çok ciddi bir kompetan olmasıyla müşterek kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kebir bir öneme mevla olan Alkoçlar, Dünya çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk nöbet güruhlen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise halk beyninde en çok berat başvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Adamı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç kem etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla tatlıca maslahatlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse bile katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez müşterek yapmak üzere sağaltma yönünde geliştirdiği bileşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine kebir bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde pek bilinmese bile bazı ömre bedel molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek iletmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sinerjilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuşdolaşma. Tek kötü (canip hasiyet) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonra ise 25’e andıran ülkede izinı alınmıştır. Kül çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biraşırı şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve yatırım ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli başbuğıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Yârsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca bileşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta canipıkların geçmesi bâtınin belli bir dönemı beklesek bile birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile bâtınerisinden basit bir biçimde sağaltma edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Antrparantez cinsel maslahatlev bozukluğunu da sağaltma geçirmek bâtınin kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış kızdırmae karşı mukavim ve sinerjilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat başvurularının 2000 adetine andıranın kazanç sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal yaşamdan münezzeh zaruri ocak istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında biraşırı alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşbaşbuğı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, daha çok dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kebir miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da kebir gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu tutarlığıdır ve aynı zamanda başbuğıdır. Ülkemizde mekân kayran özge ilim adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok kebir bir oranda farmasötik bileşen patentinin kazanç sahibi olması ve başvurusunu ilk karşılayıcı şahsiyet olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser kayranında çalışmalarını kadimî hoşgörülületerek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biraşırı su Türkiye Senenin Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil el dışında yani global anlamda da biraşırı ödülleri alarak bulduğu farklı emların içinlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile müşterek tatlıca maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biraşırı farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye başladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış değer yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik kayranındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda mekân kayran bir zer sahası ile müşterek başlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı değer veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı bile bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 neşriyat zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada konseptlerine mekân maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kebir ulanmış değer sağlama potansiyeline mevla olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise tabii malzeme örgüsındaki berhavaluklar yardımıyla faziletli derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda yalıtım sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt en planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine reva rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân kayran ayrıntılara göre antrparantez, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Sağlık Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kapadokyacaveotel.name.tr/ https://superkahraman.name.tr/ https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://instagramsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al
takipçi satın al