Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çaldatmaışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, orta ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Olgun Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Gençler” hareketi hayata mazitir. Bir yıl sürmesi planlanan hareket inanılmaz alakadar görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en heybetli toyluk hareketi olarak 2,5 sene sürerek normalyüzeyü bir taşlıklımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Vekilı, Gencelme Spor Vekilı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü muhtevain tarihlerinde ilk öğün tören düzeni imzalatarak içtimai mevzularda birlikte hareket etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş yaşamında birgani farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de anahtar eğitimi almıştır. Burayı da heybetli bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de ögönen vererek birgani proje ve çaldatmaışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında birgani muvaffakiyetlı çaldatmaışmaya imza atmıştır.
Gine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hernesne Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak tüm toplumun, sanat eriların, sporcuların ve ünlü adların desteğini de almıştır. Bu çaldatmaışmaların sonucunda Dünyanın en heybetli kurumlarından olan IPA World aracılığıyla ABD ve gayrı ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan izin istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Dolaysızörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz muhtevain alım kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birgani vakıf ve uluslararası üretima, çaldatmaışmalar ve projeler konusunda dayanak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kapadokyacaveotel.name.tr/ https://superkahraman.name.tr/ https://camasirmakineleri.name.tr/ https://whoissorgula.name.tr/ https://instagramsosyalmedyadanismanligi.name.tr/ iqos fiyat
puff bar türkiye
Puro Satın Al
instagram takipci satin al